Novinky

Balbínka pro nemoc zrušena

Zářijové vystoupení v Balbínově poetické hospůdce musíme bohužel pro nemoc zrušit. Vstupenky lze vracet v místě nákupu. Omlouváme se za potíže. Nejbližší další koncert v Praze nás čeká 30. 10. v Malostranské Besedě.

I po prázdninách…

I po prázdninách pokračujeme v pětičlenné sestavě s Víťou Patočkou za bicími… Připravujeme říjnový koncert v pražské Malostranské Besedě a mnoho dalších. Těšíme se na to.

Bran v Jazz Docku

Na poslední chvíli přidáváme jeden speciální letní koncert. 27. 6. zahrajeme poprvé v pražském Jazz Docku. To bude konečně kotviště pro ty naše námořníčky a lodičky…

Nová sestava

Těšíme se na vás na dalších koncertech v nové sestavě: Robert Fischmann – zpěv, flétny, whistles, klávesy; Vojtěch Jindra – akustická kytara; Tomáš Görtler – akordeon, zpěv; Petr Mikeš – baskytara; David Landštof – bicí.

První zteč v Besedě

Jsme zpět v akci. Síly přeskupeny, ale v plné polní. První zteč 16. 3. v Besedě. Robert Fischmann – zpěv, flétny, whistles; Vojtěch Jindra – kytara; Tomáš Görtler – akordeon, zpěv; Petr Mikeš – baskytara; David Landštof – bicí, pady.

Vítr vane

Náš „Vítr“ vane do celého světa. Říjnové číslo prestižního anglického časopisu Songlines vychází s kompilačním CD hudby z ČR. Máme radost, že je na něm i naše písnička Jen vítr kdyby vál.

Děkujeme…

Děkujeme za úžasnou atmosféru v Malostranské besedě a těšíme se na vás na našich dalších koncertech. Beaj vat!

Bran v létě

V srpnu se pokusíme přenést atmosféru letních festivalů do Malostranské besedy a osvěžit tak všechny vyprahlé duše dlející uprostřed léta uprostřed Prahy. Kromě toho se s námi můžete setkat třeba na koncertech v Boru, Budyni, Plumlově a jinde.

Nová live videa

Nová videa ke skladbám Beaj vat a Jen vítr kdyby vál ke zhlédnutí na našem kanálu YouTube.

Fotky ze křtu desky

Fotografie ze křtu nového alba Beaj vat v Paláci Akropolis si můžete prohlédnout v rubrice Média/Fotoalbum.