Novinky

Nová live videa

Nová videa ke skladbám Beaj vat a Jen vítr kdyby vál ke zhlédnutí na našem kanálu YouTube.

Fotky ze křtu desky

Fotografie ze křtu nového alba Beaj vat v Paláci Akropolis si můžete prohlédnout v rubrice Média/Fotoalbum.

Křest alba Beaj vat v Akropoli

Křest nového alba Beaj vat proběhne 24. 11. v pražském Paláci Akropolis. Přijďte si poslechnout naživo nové písničky i staré pecky! Předprodej: palacakropolis.cz.

Nové album a křest

Nové album s názvem Beaj vat! vychází 10. listopadu. Několik skladeb z něj si můžete pustit v našem přehrávači. Pražský křest CD proběhne v Paláci Akropolis o dva týdny později. Předprodej: palacakropolis.cz.

Nová deska a turné už se blíží

V říjnu jde nová deska do lisovny a do tisku… A taky zkoušíme nový repertoár, který poprvé zazní na listopadovém turné.

A máme natočeno…

Nové album máme natočené… Teď směřuje k mixu. Srpen je pro nás odpočinkem od kolotoče nahrávání a koncertů a vracíme se zase v září…

Křestík singlu

V květnu jsme natočili singl „Bonsoir, maître de maison“ jako první vlaštovku nové desky. A nyní bychom vás rádi pozvali na jeho křest, raději říkejme křestík, křestíček… Přeci jen je to (zatím) jen jedna písnička a prostředí klubu Garrison domácké až intimní, každopádně půjde o ojedinělý koncert… 30. 6., 20:00, Praha, The Garrison, www.garrison.cz.

Studio a letní turné

Chystáme se do studia a na letní část našeho turné… 8. 7. Jičín, 9. 7. Žampach, 12. 7. Praha, 15. 7. Litomyšl, 22. 7. Plumlov, 23. 7. Nepomuk, 30. 7. Nasavrky. Těšíme se…

Jarní turné

Naše jarní turné zahajujeme i zakončujeme doma, v pražské Balbínce. A mezitím se projedeme po festivalech… Více v sekci Koncerty.

Již brzy zpět

Po kratší pauze, ve které připravujeme a zkoušíme nový materiál, se vracíme koncerty v dubnu.