Novinky

Nové termíny 2022

Už jsme zas při síle, a přidáváme první termíny koncertů na letošní rok. Setkat se s námi budete moct třeba dvakrát v Praze, v Brně, Beřkovicích, Sokolově, na Kladně nebo v nostalgické kavárně na Kokořínsku. A čekají nás samozřejmě i nějaké ty festiválky…

V prosinci v Praze nezahrajeme

Bohužel došlo i na nás. Prosincové vystoupení v jazz klubu U Staré paní v Praze musíme bohužel ze zdravotních důvodů zrušit. Uvidíme se snad v Balbínce.

Návrat

V Praze nás nyní opět můžete najít v Balbínce. Tedy aspoň na vystoupení 9. října. Další by měla následovat v příštích měsících. Těšíme se!

Konečně!

Po půlroce vyletí havran z hnízda! Cheb, Písek, Český Krumlov, Jimramov a Roztoky. Už se moc těšíme!

Koncerty budou

Je nám líto, že jsme Vám nemohli v dubnu zahrát v Praze, Brně, Ostravě a jinde… Ale koncerty budou! Začínáme v pražské Staré paní 18. 6. Buďte u toho s námi!

Na scéně už jsme 20 let

Samozřejmě to na nás není vidět, ale Bran letos slaví 20 let na scéně. Čeká nás proto 28. 4. ojedinělý koncert v Malostranské besedě, na kterém nabídneme speciální playlist
složený z úplných novinek i pozapomenutých písniček z historie skupiny. Ale určitě dojde i na osvědčené fláky.

Anežský klášter v obrazech

V našem fotoalbu teď najdete povedené fotky Barky Fabiánové z nedávného koncertu v Anežském klášteře v Praze.

Bran & Lua v Besedě

V roce 2019 pro vás připravujeme třeba společný koncert s kapelou Lua v pražské Malostranské Besedě. Těšíme se na vás 19. 3.

V listopadu dvakrát v Praze

V listopadu máte dvě příležitosti nás slyšet a vidět v Praze. Nejprve 16. 11. odehrajeme ojedinělý samostaný koncert v Anežském klášteře. V prastarém kostele sv. Františka. A hned následující den si můžete v klubu Limonádový Joe poslechnout nejen nás, ale i Mária Biháriho s Bachtale Apsa a taky Jamieho Marshalla. A podpořit tak opičky. Z Bornea.

Malostranská Beseda

Před sebou máme tradiční podzimní koncert v pražské Malostranské Besedě. A už teď můžeme prozradit, že se chystáme poprvé pořádně využít místní klavír. Těšíme se!